Při nákupu nad 2000 Kč doprava po ČR zdarma

Garance doručení do Vánoc

Dále jen „Garance“

Garantujeme doručení Vámi objednaného zboží do Vánoc při splnění následujících podmínek:
•    Objednáte-li si zboží, které je skladem ve Vámi požadovaném množství, provedení, kvalitě a objednávku provedete nejpozději do neděle 15. 12. 2019 a to do 23:59 hod. - v případě doručení v rámci ČR.
•    Pro využití „Garance“ je třeba, aby byl způsob platby vybrán následovně:  doručení na dobírku, platba online (platební brána Comgate) nebo vyzvednutí na našem výdejním místě e-shopu Protrenink na adrese: Severní 274, 252 25, Jinočany.    
•    V případě zvolení platby převodem „Garanci“ zajistíme pouze za předpokladu, že budou do 15. 12. 2019 do 23:59 hod. na našem účtu přijaty peníze za úhradu Vaší objednávky.
•    Služba není poskytována v případě objednávek na Slovensko.
•    Pokud si zvolíte jako přepravu doručení třetím subjektem, Protrenink předá Vaše objednané zboží tomuto přepravci včas (Protrenink však nenese odpovědnost za včasné dodání některým z jejích smluvních partnerů směrem k zákazníkovi).
•    V případě tzv. vyšší moci (mj. mimořádné, nepředvídatelné, neodvratitelné a nezaviněné události, nepředvídatelného počasí, neočekávaného skokového nárůstu počtu objednávek, nebo výpadku informačního systému) e-shop Protrenink.cz nenese odpovědnost za pozdní dodání objednaného zboží.

Kupující bere na vědomí, že tato akce může být kdykoliv aktualizována na základě mimořádných událostí nebo jiných skutečností, a to zejména s ohledem na způsoby dopravy zboží.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace