Při nákupu nad 2 000 Kč doprava ZDARMA

Valentýn

VALENTÝNSKÁ NABÍDKA

 

 

ZÍSKEJTE DÁREK K NÁKUPU NAKUPTE 1 VALENTÝNSKÝ PRODUKT + 2 DALŠÍ A ZÍSKEJTE PROSECCO
V HODNOTĚ 269 KČ JAKO DÁREK

Dále jen „Nabídka

Pravidla nabídky

Nabídkou se rozumí speciální akce pro zákazníky k příležitosti svátku zamilovaných. Pokud zákazník koupí produkt označený názvem VALENTÝN a další 2 libovolné produkty dostane od nás jako dárek Prosecco v hodnotě 269 Kč dále jen „Dárek“. Vzhledem ke skutečnosti, že dárek je součástí speciální nabídky, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřená s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy, která splnila podmínky nabídky, tak darovací smlouva pozbyla ohledně dárku účinnosti a kupující je povinen jej vrátit se zbožím prodávajícímu. Pokud zákazník neotevřený Dárek zpět nedodá, bude mu o částku 269 Kč (jako náklad za Dárek) ponížena částka u produktu VALENTÝN, která mu bude vrácena.

Při nákupu je na faktuře naúčtována pořizovací cena Dárku, která je následně odečtena od položky produktu VALENTÝN, tedy produktu, který byl pro Nabídku na www.protrenink.cz řádně označen a rovněž na něj nebyla aplikována jiná slevová % nabídka. V případě, že zákazník využije možnosti výměny zboží, je zboží vyměněno ve stejné hodnotě, za kterou bylo pořízeno, toto platí i u produktu VALENTÝN, přičemž za cenu, za kterou byl produkt VALENTÝN pořízen se má cena bez odečtení ceny Dárku.

Nabídka není kombinovatelná s žádnými dalšími marketingovými akcemi, které souvisejí se slevovými kupony a kódy, které se běžně na www.protrenink.cz používají. Pokud bude jakákoliv marketingová akce zadána ze strany zákazníka, např. uplatnění slevového kódu pro využití % slevy, pak se tato speciální nabídka na nákup neuplatní.

Nabídka je platná pro nákupy usketečněné od 4. 2. 2019 – 14. 2. 2019.

Platnosti a účinnosti nabývají podmínky dne 4. 2. 2019.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace