Při nákupu nad 2 000 Kč doprava ZDARMA

Technologie 4F

4f-dry

4F Dry

Speciálně strukturovaná tkanina napomáhá optimální cirkulaci vzduchu, díky které budete při výkonu rychleji v suchu.

4f-warm

4F Warm

Příjemný, prodyšný materiál, který Vás krásně udrží v teple, díky speciálně navržené tkanině.

4f-shell

4F Shell

Tkanina, která Vás chrání před nepříznivím počasím a přitom skvěle odvádí pot od těla.

4f-skin

4F Skin

Přímo na tělo. Ploché švy nebo bezešvá technologie, která redukuje možnost nepříjemného oděru. Příjemný pocit díky pružné tkanině.

4f-coolmax

Coolmax

Hlavním úkolem vlákna je zajistit dobrou ventilaci těla a udržet povrch pokožky suchý. Vlákno Coolmax se v průřezu skládá ze čtyř nebo šesti kruhů, mezi kterými se nacházejí užší místa. Taková konstrukce vláken zajišťuje mnohem lepší prodyšnost a odvádění vlhka z povrchu těla, než je tomu u přírodních vláken, např. bavlny.

4f-acs

ACS

Systém ventilace zad zajišťuje uživatelům maximální pohodlí nošení a dokonalou ventilaci. Síťka a houba se speciální strukturou, ze kterých je vyroben zadní panel batohu, umožňují volnou cirkulaci vzduchu.

4f-afs

AFS

Systém ventilace zad AFS zajišťuje uživatelům unikátní pohodlí nošení, zatímco speciálně navržená kovová konstrukce garantuje vynikající ventilaci za současného omezení kontaktu batohu s tělem na nezbytné minimum.

4f-neondry

4F NEO-DRY MEMBRANE

Výhody:

  • vodě odolné
  • větru odolné
  • vzdušné
  • extra pohodlí
  • vodu odpuzující úprava
  4f-membrane
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace