PODMÍNKY VYUŽITÍ % SLEVOVÝCH KUPÓNŮ NEBO KORPORÁTNÍ NABÍDKY

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vás upozornit, že slevové kupony pro nákup v našem e-shopu, ať již získané individuálně v rámci různých akcí nebo slevy poskytované u korporátních nabídek, není možno použít a tyto se nevztahují na nákup dárkových voucherů nebo balíčků. Na nákup zboží v rámci nově nabízeného sortimentu „Paddleboarding“ lze tyto kupóny použít, maximální výše poskytované slevy na tento sortiment však činí 10 %, a to bez ohledu na případnou vyšší hodnotu slevy uvedené na kupónu nebo hodnotu slevy u korporátní nabídky.

Děkujeme za pochopení.

 

BaGo Sport s.r.o.

 

V Jinočanech dne ‪29. 6. 2020

 


 

PODMÍNKY VYUŽITÍ NOVÝCH % SLEVOVÝCH KUPÓNŮ NEBO KORPORÁTNÍ NABÍDKY platné od 1. 8. 2020

 

Slevové kupony pro nákup v našem e-shopu, ať již získané individuálně či hromadně v rámci různých akcí nebo slevy poskytované v rámci korporátních nabídek, není možno použít a tyto slevy se nevztahují na nákup dárkových voucherů nebo balíčků. Na nákup zboží v rámci nově nabízeného sortimentu „Paddleboarding“ lze slevu využít pouze v případě korporátní nabídky, maximální výše poskytované slevy na tento sortiment však činí 10 %, a to bez ohledu na případnou vyšší hodnotu slevy celkové korporátní nabídky.

V ostatních případech si společnost BaGo Sport s.r.o. vyhrazuje právo podmínky % slev individuálně upravovat, měnit a určovat na co se slevy vztahují dle jednotlivých slevových kuponů.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace