Při nákupu nad 500 Kč doprava po ČR ZDARMA. Platí pouze do 22. 4. 2019!

PŘI NÁKUPU NAD 3000 KČ

KOMPRESNÍ TRIKO V HODNOTĚ 999 KČ ZDARMA


Dále jen „Nabídka

Pravidla nabídky

Nabídkou se rozumí speciální akce pro zákazníky, kteří při nákupu nad 3000 Kč na stránkách www.protrenink.cz získají jako dárek kompresní triko v hodnotě 999 Kč zdarma, jedná se o triko s ID produktu 1257471 (dále jen „dárek“). Zákazník si může zvolit barvu a velikost z dostupných možností dle nabídky u daného produktu a to tak, že ve druhém kroku u potvrzení objednávky v sekci VÁŠ KOŠÍK zapíše do poznámky ID produktu, zvolenou barvu a velikost.

krok2

 

poznamka

Splnění podmínky minimálního nákupu nad 3.000 Kč se počítá až po odečtení případných klientských slev, nebo slevových kupónů. Zákazník musí tuto podmínku pro získání dárku splnit vždy. To znamená, že v případě, že následně zákazník odstoupí od kupní smlouvy, čímž hodnota zakoupeného nákupu klesne pod 3.000,-Kč má povinnost vrátit se zbožím, u kterého odstoupil od smlouvy i dárek. Pokud v tomto případě dárek nevrátí, bude mu o 999 Kč ponížena částka z pořizovací ceny dané objednávky. V případě, že po odstoupení od smlouvy pouze u některého zboží ze zakoupeného nákupu dosáhne hodnota nákupu stále částku nad 3.000 Kč, zákazník dárek vracet nemusí.

Vzhledem k tomu, že dárek je předmětem darovací smlouvy, který je poskytován zákazníkovi, tak bude uveden ve zboží jako součást objednávky, přičemž jeho cena bude slevovým kuponem odečtena. Na dárek se nevztahuje možnost reklamace ani možnost odstoupení od kupní smlouvy, neboť dárek je předmětem darovací smlouvy uzavírané s rozvazovací podmínkou. Prodávající nabízí zákazníkovi možnost výměny zboží u dárku za standartních obchodních podmínek.

Nabídka je platná pro nákupy uskutečněné od 3. 4. 2019 – 14. 4. 2019 nebo do vyčerpání zásob.

Platnosti a účinnosti nabídka nabývá dne 3. 4. 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace