AKCE - triko nebo legíny ZDARMA!

Při nákupu nad 600 Kč Hickies zdarma

hickies k nákupu nad 600Kč

 

*Nabídkou se rozumí speciální akce pro zákazníky, kteří při nákupu nad 600 Kč na stránkách www.protrenink.cz získají jako dárek jeden z označených produktů Den dětí zn. Hickies zdarma (dále jen „dárek“). Zákazník si může zvolit barvu z dostupných možností dle nabídky a to tak, že v prvním kroku  objednávky v sekci VÁŠ KOŠÍK zapíše do pole SLEVOVÝ KÓD, kód vztahující se k nabídce: DENDETI. Splnění podmínky, tedy nákupem nad 600 Kč, získá zákazník maximálně 1 kus dárku na objednávku. Zákazník musí tuto podmínku pro získání dárku splnit vždy. V případě, že následně zákazník odstoupí od kupní smlouvy a produkty vrátí,  má povinnost vrátit se zbožím i dárek. Pokud v tomto případě dárek nevrátí, bude mu o 279 Kč ponížena částka z pořizovacích cen produktů. V případě, že po odstoupení od smlouvy i nadále zůstane zákazníkovi zboží s vyšší hodnotou než 600 Kč, dárek vracet nemusí.


Vzhledem k tomu, že dárek je předmětem darovací smlouvy, který je poskytován zákazníkovi, tak bude uveden ve zboží jako součást objednávky, přičemž jeho cena bude slevovým kuponem odečtena. Na dárek se nevztahuje možnost reklamace ani možnost odstoupení od kupní smlouvy, neboť dárek je předmětem darovací smlouvy uzavírané s rozvazovací podmínkou. Prodávající nabízí zákazníkovi možnost výměny zboží u dárku za standartních obchodních podmínek.


Nabídku není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi nebo slevovými kupóny.


Nabídka je platná pro nákupy uskutečněné od 24. 5. 2019 – 2. 6. 2019 nebo do vyčerpání zásob.


Platnosti a účinnosti nabývá nabídka dne 24. 5. 2019

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace