Dárek k nákupu bot nad 699 Kč a nad 1499 Kč

 

PRAVIDLA AKCE:

PONOŽKY/TKANIČKY HICKIES K NÁKUPU BOT NAD 699 KČ ZDARMA A OBAL NA BOTY K NÁKUPU BOT  NAD 1.499 KČ ZDARMA

 

Dále  jen „Nabídka“

Nabídkou se rozumí speciální akce pro zákazníky, kteří při nákupu obuvi na stránkách www.protrenink.cz získají jako dárek 1 kus ponožek Trespass nebo tkaniček Hickies zdarma (dále jen „dárek“) v případě, že zákazník dosáhne hranice hodnoty nákupu vyšší než 699 Kč a v případě, že nákup obuvi dosáhne hranice hodnoty vyšší než 1.499 Kč, získá zákazník jako dárek 1 kus Obalu na Boty UA HOVR v ceně 740 Kč. Aby zákazník mohl nabídky využít, musí v prvním kroku objednávky v sekci VÁŠ KOŠÍK zaškrnout nabídku dárku - vložit dárek. V každém případě nákupu lze vybrat pouze 1 dárek k nákupu vztahující se k této Akci.

Splnění podmínky, tedy uskutečnění nákupu obuvi s min. hodnotou 699 Kč nebo 1.499 Kč, získá zákazník dárek. V případě, že následně zákazník odstoupí od kupní smlouvy a zakoupené zboží vrátí, má povinnost vrátit se zbožím i dárek v neporušeném původním plastovém obalu. Pokud v tomto případě dárek nevrátí, bude mu o hodnotu dárku ponížena částka z pořizovacích cen produktů.

Na dárek se nevztahuje možnost reklamace ani možnost odstoupení od kupní smlouvy, neboť dárek je předmětem darovací smlouvy uzavírané s rozvazovací podmínkou. Prodávající nabízí zákazníkovi možnost výměny zboží u dárku za standartních obchodních podmínek. Každý zákazník má možnost využít nabídky pouze jednou.

Nabídku není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi nebo slevovými kupóny.

 

Nabídka je platná pro nákupy uskutečněné od 6.5.2021 do 12.5.2021 nebo do vyčerpání zásob dárků.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace