18.2.2021

AKCE 50% SLEVA NA BATOH UA HUSTLE 4.0 PŘI NÁKUPU NAD 1.499 KČ

Nabídkou se rozumí speciální akce pro zákazníky na stránkách www.protrenink.cz, kteří při nákupu produktů za částku 1.499 Kč a více získají 50% slevu na nákup 1 batohu UnderArmour Hustle 4.0. Zákazník pro využití nabídky musí v prvním kroku objednávky v sekci VÁŠ KOŠÍK zapsat do pole SLEVOVÝ KÓD, kód vztahující se k nabídce: BAT50. Následně po potvrzení kódu se bude na produkt Batoh UnderArmour Hustle 4.0. automaticky aplikovat 50% sleva. V případě, že následně zákazník v souladu s příslušnou právní úpravou a/nebo obchodními podmínkami e-shopu www.protrenink.cz odstoupí zcela či částečně od kupní smlouvy a kterýkoli ze zakoupených produktů vrátí, má povinnost vrátit se zbožím i batoh zakoupený v akční slevě. Pokud v tomto případě akční zboží – batoh UA Hustle 4.0 nevrátí, bude mu o hodnotu slevy na batohu, ponížena částka z pořizovacích cen zaplacených produktů, které byly v rámci nabídky pořízeny společně s batohem a zákazníkem vráceny. V případě, že zákazník bude chtít zaplacené produkty vyměnit, pak je výměna možná, ale pouze za předpokladu, že pořizovací cena produktu pro výměnu, bude vyšší nebo rovna pořizovací ceně batohu UA Hustle 4.0 bez 50% slevy. V případě požadavku na výměnu za levnější produkt, zákazník nemá nárok na vrácení rozdílu ceny mezi původní cenou produktu a cenou vyměněného produktu.

Vzhledem k tomu, že sleva na batoh je předmětem darovací smlouvy, který je poskytován zákazníkovi, tak bude uveden ve zboží jako součást objednávky, přičemž jeho cena bude slevovým kuponem odečtena.


Nabídku není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi nebo slevovými kupóny.

Na jednu provedenou objednávku se vztahuje možnost nákupu 1 ks batohu UnderArmour Hustle 4.0 s akční nabídkou 50% slevy z prodejní ceny.


Nabídka je platná pro nákupy uskutečněné v termínu 18. 2. – 24. 2. 2021 nebo do vyčerpání zásob.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace