Akce 1+1zdarma na Golfové zboží

 

Nabídkou se rozumí speciální akce pro zákazníky na stránkách www.protrenink.cz , kteří při nákupu dvou produktů, v kategorii produktů nazývaných jako GOLF, získají jlevnější z nich jako dárek zdarma (dále jen „dárek“). Zákazník pro využití nabídky musí v prvním kroku objednávky v sekci VÁŠ KOŠÍK zapsat do pole SLEVOVÝ KÓD, kód vztahující se k nabídce: JEG. Následně po potvrzení kódu se bude na nejlevnější produkt automaticky aplikovat 100% sleva. V případě, že následně zákazník v souladu s příslušnou právní úpravou a/nebo obchodními podmínkami e-shopu www.protrenink.cz odstoupí zcela či částečně od kupní smlouvy a kterýkoli z golfových produktů vrátí, má povinnost vrátit se zbožím i dárek. Pokud v tomto případě dárek nevrátí, bude mu o hodnotu dárku, bez 100% slevy, ponížena částka z pořizovacích cen zaplacených produktů, které byly v rámci nabídky pořízeny společně s dárkem a zákazníkem vráceny. V případě, že zákazník bude chtít zaplacené produkty z kategorie nazvané jako GOLF kterýkoli z nich vyměnit, pak je výměna možná, ale pouze za předpokladu, že pořizovací cena produktu pro výměnu z kategorie GOLF, bude vyšší nebo rovna pořizovací ceně dárku bez 100% slevy. V případě požadavku na výměnu za levnější produkt z kategorie GOLF, zákazník nemá nárok na vrácení rozdílu ceny mezi původní cenou produktu a cenou vyměněného produktu.

Vzhledem k tomu, že dárek je předmětem darovací smlouvy, který je poskytován zákazníkovi, tak bude uveden ve zboží jako součást objednávky, přičemž jeho cena bude slevovým kuponem odečtena. Na dárek se nevztahuje možnost reklamace ani možnost odstoupení od kupní smlouvy, neboť dárek je předmětem darovací smlouvy uzavírané s rozvazovací podmínkou ve smyslu výše uvedeném. Prodávající nabízí zákazníkovi možnost výměny dárku za jiné zboží z kategorie produktů nazývané jako GOLF za standardních obchodních podmínek. V případě, že pořizovací cena vybraného produktu bude nižší nebo rovna původní hodnotě pořizovací ceny dárku, zákazníkovi bude produkt vyměněn produkt za produkt. V případě, že bude cena vyšší než původní pořizovací cena dárku před 100% slevou, musí zákazník příslušnou částku doplatit.


Nabídku není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi nebo slevovými kupóny.


Nabídka je platná pro nákupy uskutečněné od 22. 7. 2021 – 29. 7. 2021 nebo do vyčerpání zásob.

Platnosti a účinnosti nabývají podmínky dne 22. 7. 2021.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace