Doručování zboží

Nakupujte pohodlně od výběru vysněného kousku až po jeho doručení.

Nabízíme jak doručení na vaši adresu, tak i osobní odběr na několika místech po celé ČR. Doručujeme i na Slovensko.

Možnost dopravy po ČR

 • Doručení PPL (cena 90,- Kč) Na základě informací od přepravce můze být doručení vašeho zboží zpožděno o 1-2 dny.

  Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost PPL, která zaručuje bezpečnou přepravu objednaného zboží.
  Po vydání zásilky z našeho skladu vám dorazí email o expedici s předpokládaným termínem doručení. To je následně možné telefonicky přizpůsobit vašim požadavkům na telefonním čísle 225 331 500.
  Při nákupu nad 1 499 Kč je DOPRAVA ZDARMA.

 • Doručení Zásilkovna (cena 69,- Kč)

  Vyberte si výdejní místo Zásilkovny v ČR, které máte nejblíže k domovu nebo práci a nechte si tam vaši objednávku zaslat a v klidu si ji vyzvedněte. Po vydání zásilky z našeho skladu, vám dorazí email o expedici a následně obdržíte potvrzení od Zásilkovny, že je vaše objednávka připravena k vašemu osobnímu převzetí ve vámi zvoleném výdejním místě.
  Při nákupu nad  1 499 Kč je DOPRAVA ZDARMA.

  Pozor! Tento způsob dopravy je možné využít pro zásilky s max. hmotností 10 kg v souladu s jejich obchodními podmínkami

Možnost dopravy elektronicky

 • Tuto možnost využijte v případě, že Váš nákup bude obsahovat pouze dárkové vouchery nebo balíčky s požadavkem na elektronickou podobu. Po obdržení platby vám tak následně budou zaslány na Váš email.

Módní konzultace

 • V případě, že budete chtít poradit s výběrem vhodného typu, barev, stylu oblečení a sladit Váš outfit od A až do Z, vyzkoušejte nyní služeb naší módní konzultantky. Služba je zpoplatněna částkou 200 Kč vč. DPH. Pokud bude Váš finální nákup nad 5000 Kč, bude pro Vás tato služba zdarma.

  Jak službu objednat? Stačí v sekci VÁŠ KOŠÍK ve výběru ZPŮSOB DOPRAVY zvolit Módní konzultaci. Do 2 pracovních dnů se s Vámi spojí naše konzultantka a společně se domluvíte na termínu Vaší návštěvy v našich prostorách v Praze 6 na adrese Drnovská 968/36, aby se mohla věnovat pouze Vám, a společně jste našli to nejvhodnější oblečení, obuv a doplňky pro Vás.

Možnosti dopravy na Slovensko

 • Doručení PPL (cena 200,- Kč)

  Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost PPL, která zaručuje bezpečnou přepravu vašeho zboží.
  Po vydání zásilky z našeho skladu Vám dorazí email o expedici s předpokládaným termínem doručení. To je následně možné telefonicky přizpůsobit vašim požadavkům na telefonním čísle 225 331 500.
  Při platbě na dobírku účtujeme navíc 50,- Kč - doběrečné. Bankovní převod ZDARMA.
  Při nákupu nad 5 000 Kč je DOPRAVA ZDARMA.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace