Zephyr

Značka Zephyr byla založena roku 1993 v Coloradu v USA bývalými maloobchodníky, kterým se nelíbil nezájem velkých výrobců čepic naslouchat požadavkům svých zákazníků. Nebyli spokojeni s kvalitou, designem a dodávkami na trhu kšiltovek. Rozhodli se tedy založit společnost, jejímž hlavním cílem bylo pružně reagovat na poptávku spotřebitelů.

Zephyr vytvořil mnoho stylů kšiltovek, které jsou nyní běžným standardem. Firma dbá na tu nejlepší kvalitu, nejinovativnější design a nejrychlejší doručení. Rozhodně i proto má velmi loajální základnu spotřebitelů, kteří jsou této značce věrní. Mimo jiné se snaží udržet si vysoký standard ve výrobě čepic a kšiltovek.

Jako synonymum značky Zephyr se často udává kvalitní kšiltovka. Firma se plně zaměřuje na spokojenost zákazníka. Dále se zaměřuje na nejmenší detaily a propracovaná loga na kšiltovkách.

Zephyr má vášeň pro hokej, což se projevilo v NHL kolekci, která je vyjádřením čisté lásky ke sportu. Kromě NHL se Zephyr zabývá výrobou kšiltovek i pro basketbalové týmy NBA, pro sportovní týmy vysokých škol v USA a fotbalové týmy NFL. U nás se setkáváme nejvíce s kšiltovkami s týmy NHL, které jsou českým zákazníkům velice blízké.

Kšiltovky - Zephyr

Společnost je nadnárodní, čepice jsou vyráběny v továrnách v Číně a v Bangladéši a prodávají se v USA, Kanadě, Japonsku a v celé Evropě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace